» Про УАВК

Про УАВК

Ідея створення Асоціації Виробників Картоплі вже давно звучала з вуст фахівців картопляної галузі України. Серед самих виробників також виникла необхідність об'єднати спільні зусилля навколо справді важливих для галузі питань.
 

Таким чином, 10 серпня 2010 року за ініціативою найбільших в Україні виробників картоплі, а також за підтримки Міжнародної фінансової корпорації IFC була створена Українська Асоціація Виробників Картоплі.

Створення елітного клубу професійних виробників картоплі, стало першим кроком на шляху створення цивілізованого ринку картоплі в Україні.

 

Головною метою Асоціації є забезпечення населення України якісною та безпечнию картоплею вітчизняного виробництва шляхом об'єднання підприємств - професійних виробників картоплі та інших організацій-учасників ринку картоплі. Метою Асоціації також є підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності її учасників у галузі промислового виробництва картоплі шляхом постійного регулярного обміну досвідом, знаннями, інформацією та координація господарської діяльності.

 

Основні завдання Асоціації:

  • розвиток національного українського картоплярства;
  • координація зусиль учасників Асоціації по закупівлі матеріально-технічних ресурсів МТР і моніторингу постачальників МТР;
  • проведення кількісних і якісних досліджень ринку картоплі для підвищення економічної ефективності господарської діяльності учасників;
  • встановлення відкритих тривалих партнерських відносин між сільгоспвиробниками та переробними компаніями;
  • налагодження тісних зв'язків з торговими мережами в Україні та за кордоном;
  • розробка та впровадження єдиних стандартів якості картоплі з урахуванням світової практики;
  • впровадження у виробництво науково-технічних досягнень генетики та селекції, співпраця з насінницькими компаніями;
  • проведення тренінгів, семінарів, конференцій, організація навчальних поїздок з метою підвищення професійного рівня;
  • обмін практичним досвідом в картоплярстві між учасниками Асоціації;
  • поширення інформації про діяльність Асоціації та її учасників, підтримка учасників у налагодженні контактів з партнерами в Україні та за її межами.

Статут Асоціації побудований таким чином, що всі українські компанії, які професійно займаються вирощуванням картоплі, мають право стати дійсними членами Асоціації. Ми зацікавлені в розширенні кола учасників Асоціації, що дасть можливість у повній мірі втілити в життя всі ідеї та проекти, задумані нами.

Ми глибоко переконані, що Українська Асоціація Виробників Картоплі, є реальним інструментом управління на ринку картоплі, який створює умови для подальшого росту і розвитку учасників, підвищує загальний рівень якості національного картоплярства в Україні.