Як Чернігівеліткартопля знайшла баланс агровиробництва

17.04.2019

Як Чернігівеліткартопля знайшла баланс агровиробництваУ невеличкому селищі Седнів на Чернігівщині працює добре знане в Україні і за її межами підприємство — науково-виробниче об’єднання «Чернігівеліткартопля». Часто його називають «меккою» українського картоплярства. Саме тут уже кілька десятиліть займаються селекцією та насінництвом найбільш доступного та часто вживаного продукту, який по праву вважають «другим хлібом».

УАВК наполягає на прискоренні гармонізації європейського та українського «картопляного» законодавства

2.04.2019

УАВК наполягає на прискоренні гармонізації європейського та українського «картопляного» законодавстваУкраїнська асоціація виробників картоплі надіслала лист до в.о. міністра агрополітики Ольги Трофімцевої з проханням форсувати процес гармонізації європейського та українського законодавства в галузі картоплярства. 

Мінагпрополітики та УАВК домовилися про співпрацю задля виходу української картоплі на євроринок

14.03.2019

Мінагпрополітики та УАВК домовилися про співпрацю задля виходу української картоплі на євроринокУ Міністерстві агрополітики та продовольства відбулася зустріч із представниками Української асоціації виробників картоплі, на якій головне аграрне відомство України та представники профільної громадської асоціації домовилися про злагоджені дії задля виходу на європейський ринок.

Честь в мундире: почему картофелеводы расширят площади на треть

14.03.2019

Честь в мундире: почему картофелеводы расширят площади на третьИсполнительный директор Украинской ассоциации производителей картофеля Оксана Руженкова рассказала iAgro, почему площади под картофелем в этом году вырастут, почему это не есть очень хорошо, ждать ли наплыва в Украину картофеля из Египта, и каким может быть урожай молодой украинской картошки. 

Найбільше картоплі Україна імпортувала з Єгипту

13.03.2019

Найбільше картоплі Україна імпортувала з ЄгиптуПротягом 2018 року Україна найбільше картоплі завезла з Єгипту. З початку 2019 року Єгипет поступився Білорусі. Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

Професійні картоплярі у сезоні-2019 на 25% збільшують посадкові площі

9.03.2019

Професійні картоплярі у сезоні-2019 на 25% збільшують посадкові площіУ 2019 році в Україні професійні виробники планують посадити картоплю на площі 7052 га – більше ніж 25% за минулорічну.

Новим президентом УАВК обрано Пономаренка Миколу Дмитровича

6.03.2019

Новим президентом УАВК обрано Пономаренка Миколу Дмитровича5 березня 2019 року в Києві відбулися звітно-виборчі Загальні Збори Української асоціації виробників картоплі.
Згідно статуту УАВК, кожні 2 роки відбувається планове переобрання керівних органів, зокрема, Президента Асоціації та Ради Директорів.

Українські картоплярі боротимуться з карантинними організмами з допомогою вітчизняних науковців

5.03.2019

Українські картоплярі боротимуться з карантинними організмами з допомогою вітчизняних науковцівНа прохання Української асоціації виробників картоплі науковці  Інституту захисту рослин НААН України підготували і провели семінар «Картопля на експорт: карантинні виклики та способи їх подолання». Мета заходу – підвищення агрономічних компетенцій картоплярських господарств, що ставлять перед собою  мету виростити якісну продукцію,гідну експорту до ЄС-країн.

Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражають

28.02.2019

Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражаютьУ сезоні 2018 року господарства, що входять до Української асоціації виробників картоплі (УАВК) завантажили у сховища 152 тис. тонн картоплі. Про це повідомила виконавчий директор УАВК Оксана Руженкова.

Картоплярські господарства УАВК беруть курс на вільні ділянки

26.02.2019

Картоплярські господарства УАВК беруть курс на вільні ділянкиУ сезоні-2018 п’ять виробників картоплі змогли встановити ділянки, вільні від карантинних організмів: ПП «Імпак», ТОВ «Александр А. Синенко», ФГ «Аделаїда», ФГ «Журавушка», ТОВ «Чернігівеліткартопля».