Виробничий підрозділ "Агріко Україна" побудує на Чернігівщині картоплесховище

11.06.2019

Виробничий підрозділ "Агріко Україна" побудує на Чернігівщині картоплесховищеТОВ «Бровари картопля» збудує в Чернігівській області додаткове картоплесховище місткістю 1,2 тонн.

ЄС потрібна українська картопля: 3 топ-рейтинги, які відкривають очі

5.06.2019

ЄС потрібна українська картопля: 3 топ-рейтинги, які відкривають очіЯкі перспективи мають вітчизняні картоплярі на європейському ринку. Пропонуємо детально ознайомитися з попитом і пропозицією по країнах.

На Чернігівщині запрацював найбільший у Східній Європі завод із виробництва крохмалю

1.06.2019

На Чернігівщині запрацював найбільший у Східній Європі завод із виробництва крохмалюНа Чернігівщині введено в експлуатацію найбільший у Східній Європі завод з виробництва крохмалю «Вімал». Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Дикий ринок української картоплі

31.05.2019

Дикий ринок української картопліПоки Україну заливає дощами, а жителі сіл бідкаються, що не можуть «залізти» на город просапати картоплю, редакція AgroPortal.ua взялася досліджувати ринок картоплярства, адже картопля все ще залишається «другим хлібом» більшості домогосподарств України.


Как из обычного картофеля выжимать сверхприбыли

25.05.2019

Как из обычного картофеля выжимать сверхприбылиНесмотря на низкие внутренние цены и слабые возможности экспорта, в этом сезоне агрохозяйства увеличили посевы под картофель на четверть.CFG/Мрия планирует увеличивать картофельные поля на 300-500 га ежегодно

24.05.2019

CFG/Мрия планирует увеличивать картофельные поля на 300-500 га ежегодноОбъединенный агрохолдинг CFG/«Мрия» завершил посадку картофеля на своих полях.
В общем под эту культуру в текущем производственном сезоне компания отвела 2 тыс. га своих площадей в Тернопольской и Львовской областях, говорится в сообщении компании.

7 причин, почему отечественные овощи стоят дороже импортных фруктов

26.04.2019

7 причин, почему отечественные овощи стоят дороже импортных фруктовВесна никогда не баловала украинцев доступными ценами на овощи и фрукты, но в этом году ситуация, похоже, совсем вышла из-под контроля. "Фокус" вместе с экспертами разбирался, почему отечественный лук продается дороже импортных бананов, а капуста – вдвое дороже апельсинов!

Як Чернігівеліткартопля знайшла баланс агровиробництва

17.04.2019

Як Чернігівеліткартопля знайшла баланс агровиробництваУ невеличкому селищі Седнів на Чернігівщині працює добре знане в Україні і за її межами підприємство — науково-виробниче об’єднання «Чернігівеліткартопля». Часто його називають «меккою» українського картоплярства. Саме тут уже кілька десятиліть займаються селекцією та насінництвом найбільш доступного та часто вживаного продукту, який по праву вважають «другим хлібом».

УАВК наполягає на прискоренні гармонізації європейського та українського «картопляного» законодавства

2.04.2019

УАВК наполягає на прискоренні гармонізації європейського та українського «картопляного» законодавстваУкраїнська асоціація виробників картоплі надіслала лист до в.о. міністра агрополітики Ольги Трофімцевої з проханням форсувати процес гармонізації європейського та українського законодавства в галузі картоплярства. 

Мінагпрополітики та УАВК домовилися про співпрацю задля виходу української картоплі на євроринок

14.03.2019

Мінагпрополітики та УАВК домовилися про співпрацю задля виходу української картоплі на євроринокУ Міністерстві агрополітики та продовольства відбулася зустріч із представниками Української асоціації виробників картоплі, на якій головне аграрне відомство України та представники профільної громадської асоціації домовилися про злагоджені дії задля виходу на європейський ринок.