Картоплярство буде развиватися за рахунок експорту

Вчера, 10:55

Картоплярство буде развиватися за рахунок експортуЕкспорт стане одним з основних чинників розвитку української картопляної галузі протягом найближчих 5 років.

Картопля знову подорожчала

4.12.2018

Картопля знову подорожчалаЗа листопад ціни на картоплю піднялися на 35%, а за останній тиждень місяця вартість продукції вперше переросла рівень минулорічних цін. 

У «Мрії» є всі шанси стати найбільшим виробником картоплі в Україні

23.11.2018

У «Мрії» є всі шанси стати найбільшим виробником картоплі в УкраїніУ наступному році  агрохолдинг «Мрія» може стати одним з найбільших  виробників картоплі в Україні.


Україна зібрала майже 22,5 млн т картоплі, - Держкомстат

20.11.2018

Україна зібрала майже 22,5 млн т картоплі, - ДержкомстатВ Україні станом на 1 листопада 2018 року вироблено 22,48 млн т картоплі, що на 1,4% більше, ніж на аналогічну дату минулого року.


Ціни на картоплю в Україні зросли вперше з моменту збору

19.11.2018

Ціни на картоплю в Україні зросли вперше з моменту зборуКартопля в Україні подорожчала вперше з моменту початку її збирання. 


До кінця року в Україні подорожчає картопля

19.11.2018

До кінця року в Україні подорожчає картопляДо кінця поточного року картопля в Україні подорожчає приблизно на 15-20%, оскільки наразі залишається найдешевшим овочем. Таку думку висловив генеральний директор Української асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко.

Чіпсовий шанс: чому українці не можуть експортувати картоплю для переробки у Європу

16.11.2018

Чіпсовий шанс: чому українці не можуть експортувати картоплю для переробки у ЄвропуЧіпси із української картоплі у Європі цього року скоріше за все не скуштують, бо наші виробники не хочуть докладати зусиль для експорту і не мають потрібних обсягів  чіпсових сортів.

"Мрія" продає крохмальний завод, - повідомлення АМКУ

15.11.2018

"Мрія" продає крохмальний завод, - повідомлення АМКУАнтимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив британській Salic UK Limited (дочірня структура The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co., SALIC) придбати Самолусківський крохмальний завод (Тернопільська область) агрохолдингу «Мрія».
 

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні

14.11.2018

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні"PepsiCo Україна", один з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв, почав проект по локалізації виробництва чіпсів ТМ Lay's, який передбачає запуск лінії з виробництва чіпсів на існуючому заводі в Миколаївській області до середини 2019 року.

Украина осенью увеличила экспорт картофеля по сравнению с летним затишьем

12.11.2018

Украина осенью увеличила экспорт картофеля по сравнению с летним затишьемУкраина резко увеличила экспорт поздних сортов картофеля по сравнению с 2017 годом. В частности, за сентябрь и октябрь 2018 года из Украины было экспортировано более 6,3 тыс. тонн картофеля поздних сортов, что в 15 раз превышало показатели экспорта за тот же период 2017 года.