Аграрний підрозділ ПБП «Вимал» оприлюднив результати першого сезону вирощування кромальвмістких сортів картоплі

13.09.2018

Аграрний підрозділ ПБП «Вимал» оприлюднив результати першого сезону вирощування кромальвмістких сортів картоплі Українським картоплярам з огляду на низькі ціни на картоплю впродовж кількох сезонів варто звернути увагу на  цікавий досвід ТОВ «Вимал-Агро» – аграрного структурного підрозділу найпотужнішого крохмального заводу України ПБП «Вимал». У сезоні-2018 всі виробничі площі (95 га) тут було відведено під крохмальвмісткі сорти Курас, Карузо, Євростарч. 

Огляд глобального ринку картоплі. Сезон-2018

5.09.2018

Огляд глобального ринку картоплі. Сезон-2018В Європі гаряча пора для виробників картоплі — саме час копати бульбу. Попередні оцінки вказують на менший валовий збір і дуже невтішну врожайність крохмалистої. Усі очікували, що суха погода останніх місяців негативно вплине на урожай. А як справи насправді?

В "Адама Україна" проаналізували стан врожаю картоплі сезону-2018

5.09.2018

В "Адама Україна" проаналізували стан врожаю картоплі сезону-2018Чи будуть українці з картоплею у цьому році та яких цін слід на неї очікувати, на фоні великого неврожаю бульби у Європі, розказує менеджер із технічного супроводу картопляних господарств ТОВ «Адама Україна» Олег Тарасенко.

Аналіз українського ринку картоплі. Хто, де і скільки?

24.08.2018

Аналіз українського ринку картоплі. Хто, де і скільки?З давніх-давен для українців та багатьох інших слов’янських народів картопля ― це хліб щоденний. Без неї не уявляє свого столу жодна господиня.Та чи такою вже й вигідною є картопля для українських фермерів?

Українські виробники не готові повністю запозичити європейські стандарти по картоплі

20.08.2018

Українські виробники не готові повністю запозичити європейські стандарти по картопліВідбулося засідання робочої групи з гармонізації європейського та українського законодавства в галузі насіннєвої картоплі, на якому представники професійних виробників картоплі (ТОВ «Біотех ЛТД», ТОВ «Агро ЛВ Лімітед», ТОВ «Чернігівеліткартопля»), провідних насінницьких компаній (ТОВ «Агріко Україна», ТОВ «Солана Україна»), переробних підприємств (ТОВ «Чіпси Люкс»), а також агрохіміків (ТОВ «Адама Україна») ретельно проаналізували пропозиції Інституту картоплярства і внесли відповідні корективи.

Налагодити експорт українського крохмалю допоможе правильний підхід до вирощування сировини та виробництва продукції

15.08.2018

Налагодити експорт українського крохмалю допоможе правильний підхід до вирощування сировини та виробництва продукціїНа сьогодні Україна не забезпечує свої внутрішні потреби в крохмалі. Сукупно, заводи з переробки випускають приблизно до 10 тисяч тонн крохмалю на рік, і цього недостатньо для внутрішнього ринку, не кажучи вже про зовнішні. Про це повідомила Оксана Руженкова, виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі.

Гігантська картоплина виросла на фермі у Львівщині

15.08.2018

Гігантська картоплина виросла на фермі у ЛьвівщиніВелетенська бульба, яку фермер із села Гірського, що на Львівщині, викопав на своєму полі, заважила майже 1,4 кг.

Справа професіоналів. Чи вдалось фермерам України вберегти врожай картоплі від погодних катаклізмів?

14.08.2018

Справа професіоналів. Чи вдалось фермерам України вберегти врожай картоплі від погодних катаклізмів?Інформація про втрати врожаю картоплі через аномальну посуху в країнах ЄС не на жарт сколихнула плодоовочевий бізнес України.

БУЛЬБА В ПУСТЕЛІ: українські картоплярі можуть скористатися неврожаєм в ЄС і нагодувати Африку та Саудівську Аравію

8.08.2018

БУЛЬБА В ПУСТЕЛІ: українські картоплярі можуть скористатися неврожаєм в ЄС і нагодувати Африку та Саудівську Аравію Оживити картопляний бізнес в Україні допоможе розвиток експорту, переробки, а також об’єднання виробників та обмін інформацією один з одним. Таку думку в ефірі AgroFM висловив Микола Гордійчук, директор селекційної компанії «Агріко Україна».

Молдова стала найбільшим споживачем української картоплі у сезоні-2017/18

19.07.2018

Молдова стала найбільшим споживачем української картоплі у сезоні-2017/18У сезоні 2017-2018 Молдова стала найбільшим імпортером української картоплі. Зокрема, вона посіла перше місце за обсягом його закупівлі в січні-травні 2018 року, імпортувавши 5,93 тис. т картоплі на $ 1,07 млн.