Чіпсовий шанс: чому українці не можуть експортувати картоплю для переробки у Європу

Вчера, 06:41

Чіпсовий шанс: чому українці не можуть експортувати картоплю для переробки у ЄвропуЧіпси із української картоплі у Європі цього року скоріше за все не скуштують, бо наші виробники не хочуть докладати зусиль для експорту і не мають потрібних обсягів  чіпсових сортів.

"Мрія" продає крохмальний завод, - повідомлення АМКУ

15.11.2018

"Мрія" продає крохмальний завод, - повідомлення АМКУАнтимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив британській Salic UK Limited (дочірня структура The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co., SALIC) придбати Самолусківський крохмальний завод (Тернопільська область) агрохолдингу «Мрія».
 

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні

14.11.2018

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні"PepsiCo Україна", один з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв, почав проект по локалізації виробництва чіпсів ТМ Lay's, який передбачає запуск лінії з виробництва чіпсів на існуючому заводі в Миколаївській області до середини 2019 року.

Украина осенью увеличила экспорт картофеля по сравнению с летним затишьем

12.11.2018

Украина осенью увеличила экспорт картофеля по сравнению с летним затишьемУкраина резко увеличила экспорт поздних сортов картофеля по сравнению с 2017 годом. В частности, за сентябрь и октябрь 2018 года из Украины было экспортировано более 6,3 тыс. тонн картофеля поздних сортов, что в 15 раз превышало показатели экспорта за тот же период 2017 года.

Врожай картоплі в основних країнах-виробниках ЄС зменшиться на 20%

9.11.2018

Врожай картоплі в основних країнах-виробниках ЄС зменшиться на 20%За останніми даними, оприлюдненими експертами Асоціації виробників картоплі Північно-Західної Європи (NEPG), цьогорічний врожай картоплі в основних країнах-виробниках ЄС (Нідерланди, Бельгія, Німеччина та Франція) зменшиться на 20%, порівняно із показником 2017 р.

ЧП "Импак" о перспективах овощного бизнеса и картофелеводстве

1.11.2018

ЧП "Импак" о перспективах овощного бизнеса и картофелеводствеМногие украинские овощеводы задумываются о закрытии своих предприятий из-за нерентабельности производства овощей борщевого набора. Но для некоторых из них это становится стимулом для поиска новых направлений. Как ЧП «Импак» планирует развивать свой бизнес и как найти нишу для экспорта рассказал руководитель предприятия Сергей Малиновский.

Гармонізація законодавства України по насіннєвій картоплі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

30.10.2018

Гармонізація законодавства України по насіннєвій картоплі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄСОдним із головних завдань наближення українського законодавства до норм ЄС й виконання Україною зобов'язань в рамках СОТ та Угоди про Асоціацію Україна-ЄС є адаптація директив ЄС щодо умов виробництва, норм якості та класифікації насіннєвої картоплі.

Мрія втричі збільшить площі під картоплею

29.10.2018

Мрія втричі збільшить площі під картоплеюАгрохолдинг «Мрія» завершив збирати врожай картоплі із загальної площі 634 га. На наступний рік площі під культурою заплановано розширити до 2,038 тис. га.

ПБП "ВИМАЛ" запустив новий завод

21.10.2018

ПБП "ВИМАЛ" запустив новий завод20 вересня відбулася найочікуваніша подія картоплярів України – запуск нових потужностей ПБП «Вимал». Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник підприємства Віктор Лазар.

За 9 місяців 2018 року Україна експортувала картоплі на $2,3 млн

17.10.2018

За 9 місяців 2018 року Україна експортувала картоплі на $2,3 млн За підсумками січня-вересня 2018 року українські експортери поставили на зовнішні ринки 13,74 тис. тонн картоплі на суму 2,33 млн.