» » PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні

PepsiCo почне виробляти чіпси Lay's в Україні"PepsiCo Україна", один з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв, почав проект по локалізації виробництва чіпсів ТМ Lay's, який передбачає запуск лінії з виробництва чіпсів на існуючому заводі в Миколаївській області до середини 2019 року.

Компанія планує запустити виробничу лінію на діючому виробничому комплексі в Миколаївській області, де зараз проводяться сухарики "Хрусteam", соки "Садочок", дитяче харчування "Агуша", а також здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів.
"PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва та використання сировини місцевих постачальників у країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до установки першої лінії по виробництву картопляних чіпсів, а також впроваджуємо власну агропрограми", - зазначила гендиректор "PepsiСo Україна" Ірина Козлова.
За даними компанії, агропрограма передбачає забезпечення господарств-постачальників картоплі насіннєвої базою, проведення навчальних семінарів і тренінгів, а також цілорічну підтримку агрокомандой. Щорічна потреба виробництва в картоплі особливих "чіпсових" сортів становить близько 40-60 тис. тонн.
На даний момент PepsiCo виробляє чіпси під ТМ Lay's в Польщі.
PepsiCo в Україні належать п'ять підприємств: завод із переробки фруктів, овочів і виробництву соків (Миколаївська область); завод із виробництва соків, газованих напоїв і холодного чаю (Миколаївська область), Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод, де також знаходиться підприємство з виробництва дитячого харчування "Агуша", запущене в 2012 році.
Найбільшими брендами компанії в Україні є "Сандора", "Садочок", "Сандорик", Pepsi, 7UP, Mirinda, "Слов'яночка", "Агуша", Lipton Ice Tea, "Єсентуки", "Аква мінералі", Lay's і "ХрусTeam".
У 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько $ 63 млрд.