» » У «Мрії» є всі шанси стати найбільшим виробником картоплі в Україні

У «Мрії» є всі шанси стати найбільшим виробником картоплі в Україні

У «Мрії» є всі шанси стати найбільшим виробником картоплі в УкраїніУ 2019 році  агрохолдинг «Мрія» може стати одним з найбільших  виробників картоплі в Україні.

Про це розповів генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Сaймон Чернявський.
«SALIC в світі займає високі позиції у виробництві картоплі. Я думаю, що об'єднана організація буде одним з найбільших виробників картоплі в Україні. Точну площа ми поки не знаємо, десь в районі від 1 до 3 тис. га», — повідомив Сaймон Чернявський.
Він також зазначив, що зараз проходить злиття двох організацій в одну, і разом планують збільшувати рентабельність виробництва і нарощувати ефективність.
«Зараз йде процес об'єднання. Ми будемо інвестувати значні кошти в капіталізацію «Мрії», оскільки вона довгий час не мала достатнього ресурсу. Це будуть інвестиції в техніку, в інфраструктуру, в самі технології, добрива, захист і генетику. Технологія дуже близька до технології виробництва Saudi Agricultural and Livestock Investment Co. (SALIC) », - додає він.
Нагадаємо, що  Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії SALIC  (UK) Ltd (м Лондон, Великобританія) купити «Самолусківський крохмальний завод»,  який входить в структуру агрохолдингу «Мрія», і сховища для сільгоспкультур.