» » Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної техніки

Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної техніки

Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної технікиКомпанія Grimme провела восьму спеціалізовану виставку, на якій було презентовано понад 100 одиниць овочезбиральної техніки виробників Grimme, Asa-Lift і Spudnik. Про це повідомляє прес-служба Grimme.
На виставці Grimme Technica вперше були продемонстровані новий дворядний збиральний комбайн EVO 280 з 8-тонним бункером і трьома сепараторними пристроями, а також нове покоління самохідних бурякозбиральних комбайнів серії Rexor. До того ж, сімейна компанія Grimme представила два нових модулі порталу myGRIMME, які дозволяють легко ідентифікувати запчастини та перевірити їх наявність у партнерів по збуту.
В ході заходу генеральний директор заводу сільгоспмашин Grimme Себастіан Тальго також окреслив нові перспективні концепції.
«Grimme асоціюється з картоплезбиральною та бурякозбиральною технікою, яку виробляє протягом десятиліть. З придбанням данської компанії Asa-Lift, яка спеціалізується на овочевій техніці, у Grimme з’явилися нові плани. Мета — стати провідним світовим виробником повної лінії техніки для овочівництва», — зазначив Себастіан Тальго.
Наразі техніка для збирання та зберігання вже включена в виробничу програму, а посівні сільгоспмашини з 2019 р. надасть англійський виробник Stanhay.
Asa-Lift також прийняла корпоративний дизайн групи Grimme і протягом 2019 року змінить синій колір машин на яскраво-червоний.