» » Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражають

Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражають

Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражаютьУ сезоні 2018 року господарства, що входять до Української асоціації виробників картоплі (УАВК) завантажили у сховища 152 тис. тонн картоплі. Про це повідомила виконавчий директор УАВК Оксана Руженкова.
Реалізація картоплі професійними господарствами цього сезону відбувається доволі швидкими темпами. Якщо в сезоні-2017/18 вони робили ставку на збут у лютому-березні, коли картопля досягає максимальної вартості, то у 2018/19 маркетинговому році  не барилися з продажами. 

«Головним чином це пов’язано з якістю картоплі, – пояснила Оксана Руженкова. – Виробники мали побоювання, що вона не долежить до активного моменту продажу».

Темпи продажу картоплі професійними господарствами вражають

За її словами, деякі господарства УАВК минулого року відкривали свої сховища у лютому – на початку березня, а в сезоні-2018/19 основна маса картоплі була продана вже у грудні.


Обсяг картоплі в камерах у грудні 2018 року рівнозначний обсягам березня 2018 року, зазначила Оксана Руженкова. А в лютому 2019 року – травню минулого року.